Edukatorzy Kultury

Edukatorzy Kultury

Edukatorzy to współpracjujący z fundacją studenci i absolwenci różnych kierunków studiów (pasjonaci kultury i sztuki, młodzi artystów)i zaangażowani społecznie i zainteresowi edukacją nieformalną w zakresie edukacji kultury skierowaną do dzieci w wieku od 5 - 10 lat.

Celem projektu było stworzenie grupy edukatorów kultury Klubu Przyjaciół Kota Piotrka, którzy dzięki szkoleniom, konsultacjom i warsztatom pokazowym nabyli umiejętności w tworzeniu autorskich projektów w edukacji kulturalnej, oraz przygoowali i wdrożyli własne pomysły spotkań warsztatowych, stworzyli autorskie projekty scenariuszy zajęć, zabaw i przeprowadzili spotkania z dziećmi na terenie placówek szkolnych, przedszkolnych oraz bibliotek publicznych.

Projekt był realizowany dzięki dotacji Województwa Łódzkiego.

 

kolaz


Dziś KLUB PRZYJACIÓŁ KOTA PIOTRKA - EDUKATORZY KULTURY

To zespół  przygotowanych metodycznie i merytorycznie pedagogów, psychologów realizujących autorskie spotkania warsztatowe poruszające tematykę ściśle związaną z kulturą, sztuką, tradycją i dziedzictwem kulturowym. Spotkania odbywają się na terenie placówek szkolnych i przedszakolnych.

Czas trwania każdego spotkania to ok. 60 min.

 

Informacji udziela

Gabriela Zajfert - koordynator projektu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.