Polityka lokalowa dla organizacji pozarządowych w Łodzi – nabór do grupy roboczej

Polityka lokalowa dla organizacji pozarządowych w Łodzi – nabór do grupy roboczej

Łódzka Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza osoby, które chcą włączyć się w pracę grupy, która zajmie się wypracowaniem zasad i standardów korzystania z lokali miejskich dla organizacji pozarządowych oraz spółdzielni socjalnych.

 

Chcemy zwiększyć przejrzystość polityki lokalowej dla 3 sektora w Łodzi. Wspólnie z przedstawicielami UMŁ stworzymy propozycje jasnych i przyjaznych procedur korzystania z zasobów lokalowych miasta, w oparciu o preferencyjne zasady. Powstanie skonsultowany i innowacyjny w naszym mieście system współdecydowania o zasobach lokalowych dla organizacji pozarządowych.

 

Do udziału w pracach grupy roboczej ds. lokali zapraszamy osoby działające w stowarzyszeniach, fundacjach oraz spółdzielniach socjalnych na terenie Łodzi, którym temat polityki lokalowej jest szczególnie bliski i chcą zmian w tym obszarze. Ze strony Urzędu Miasta Łodzi zaprosiliśmy do współpracy Wydziały Budynków i Lokali, Majątku oraz Biuro ds. Partycypacji Społecznej.

 

Grupa będzie spotykać się co dwa tygodnie w okresie kwiecień-listopad 2015. W sumie odbędzie się 12 spotkań.  Zgłoszenia w formie elektronicznej:https://docs.google.com/forms/d/1b7u5n0V5Rl_vrFu3iHDbW6-Pr-Dn_XA1P6rtxojz_gM/viewform?c=0&w=1

przyjmujemy do 23 kwietnia 2015. Udział w pracach grupy dla przedstawicieli 5 organizacji pozarządowych jest refundowany z dotacji.

 

Więcej o projekcie:  http://lfop.pl/2012-02-02-12-41-01/4-katy-dla-3-sektora.html

 

Szczegółowych  informacji udziela Aleksandra Bukowczyk-Stranz (koordynatorka projektu)  pod nr tel: 
42 632 79 77 lub mailowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG